Son Gönderiler

Bolgenin En Iyi Anaokulu Cocuklarinizin Gelecegine Yatirim 1 90x80
Montessori Anaokullari Cocuk Merkezli Egitim Merkezi 90x80

Ataşehir Örnek Anaokulu

  • Home
  • Ataşehir Örnek Anaokulu
Ataşehir Örnek Anaokulu
Çocukların Keşfetmeye Açılan Kapısı

İnci Yıldız Ataşehir Örnek Anaokulu

İnci Yıldız Ataşehir Örnek Anaokulu, çocukların çok yönlü gelişimini desteklemek ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için çeşitli eğitimler sunmaktadır.

Mutfak Sanatları Atölyesi’nde çocuklar, yemek yapma becerilerini keşfederek yaratıcılıklarını geliştirirler. Astronomi ve Uzay Atölyesi’nde evreni keşfederken bilimsel meraklarını beslerler.

ORFF Müzik ve Ritim Atölyesi’nde müzikle tanışırken Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesi‘nde hayal güçlerini kullanarak kendilerini ifade ederler. Sanat ve Tasarım Atölyesi’nde farklı malzemelerle yaratıcılıklarını serbest bırakırlar.

Mental Aritmetik ile Matematik Atölyesi’nde zihinsel becerilerini güçlendirirken Jimnastik ve Hareket Eğitimi ile bedensel koordinasyonlarını geliştirirler. Halk Oyunları ve Modern Dans Atölyesi‘nde kültürel mirası keşfederken Satranç Atölyesi’nde stratejik düşünme becerilerini geliştirirler.

Arkeoloji ve Zooloji Atölyeleri’nde geçmişin izlerini sürerken Organik Tarım Atölyesi‘nde doğayla uyum içinde büyümenin önemini öğrenirler.

Liderlik ve Hitabet Becerisi Eğitimi ile özgüvenlerini artırırken Stretching Esneme ile esnekliklerini geliştirirler. Eğlenceli Türkçe Dil Bilgisi, Kitap Çalışması, Scamper Çalışması gibi etkinliklerle dil becerilerini güçlendirirler.

Zumba Kids ile dans ederek sağlıklı yaşam alışkanlıklarını benimserler. Psikolog ile Sohbet Saati’nde duygusal ve sosyal becerilerini geliştirirken STEAM eğitimiyle bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanlarını keşfederler.

Seramik Boyama, Akıl Oyunları, Duyusal-Motor Etkinlikler gibi atölyelerde yeteneklerini geliştirirler. Okuma-Yazmaya Hazırlık ve Yabancı Dil Eğitimi ile dil becerilerini güçlendirirler.

Robotik Kodlama, Ahşap ve Tasarım Atölyesi, Ebru Atölyesi, Kil ve Çamur Atölyesi gibi atölyelerde el becerilerini kullanırken düşünme becerilerini geliştirirler.

İnci Yıldız Ataşehir Örnek Anaokulu, çocukların keşfetmeye açılan kapısıdır. Düşünme becerilerini geliştirerek onları geleceğe hazırlar.

İletişim Bilgileri

location

Şube Adresi:

Esatpaşa Mahallesi Yeni Çiğdem Sokak. No:8 Ataşehir/istanbul (Kapalı Semt Pazarı Yanı)