Son Gönderiler

Bolgenin En Iyi Anaokulu Cocuklarinizin Gelecegine Yatirim 1 90x80
Montessori Anaokullari Cocuk Merkezli Egitim Merkezi 90x80

Düzce Montessori Anaokulu

  • Home
  • Düzce Montessori Anaokulu
İnci Yıldız Düzce Montessori Anaokulu
Çocuklar için Çok Yönlü Gelişim Atölyeleri

İnci Yıldız Düzce Montessori Anaokulu

İnci Yıldız Düzce Montessori Anaokulu, çocukların keşfetme ve gelişme dolu bir eğitim deneyimi yaşamasını sağlayan çeşitli atölyeler sunar.

Mutfak Sanatları Atölyesi’nde çocuklar temel yemek hazırlama becerilerini öğrenirken yaratıcılıklarını kullanır. Astronomi ve Uzay Atölyesi’nde evreni keşfederken bilimsel meraklarını beslerler.

ORFF Müzik ve Ritim Atölyesi‘nde müzikal yeteneklerini geliştirirken Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesi’nde hayal güçlerini kullanırlar.

Sanat ve Tasarım Atölyesi’nde çeşitli sanatsal tekniklerle kendilerini ifade ederken Mental Aritmetik ile Matematik Atölyesi’nde zihinsel becerilerini güçlendirirler.

Jimnastik ve Hareket Eğitimi‘nde bedensel becerilerini geliştirirken Halk Oyunları ve Modern Dans Atölyesi’nde kültürel mirasımızı keşfederler.

Satranç, Arkeoloji ve Zooloji Atölyeleri‘nde strateji, tarih ve doğa ile bağ kurarlar. Organik Tarım Atölyesi’nde doğa ile uyum içinde büyümenin önemini öğrenirler.

Liderlik ve Hitabet Becerisi Eğitimi‘nde özgüvenlerini artırırken Stretching Esneme ile esnekliklerini geliştirirler.

Eğlenceli Türkçe Dil Bilgisi, Kitap Çalışması, Scamper Çalışması gibi etkinliklerde dil becerilerini güçlendirirler. Zumba Kids ile dans ederken sağlıklı yaşam alışkanlıklarını benimserler.

Psikolog ile Sohbet Saati’nde duygusal ve sosyal becerilerini geliştirirken STEAM eğitimiyle bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanlarını keşfederler.

Seramik Boyama, Akıl Oyunları, Duyusal-Motor Etkinlikler gibi atölyelerde yeteneklerini geliştirirler. Okuma-Yazmaya Hazırlık ve Yabancı Dil Eğitimi ile dil becerilerini geliştirirler.

Robotik Kodlama, Ahşap ve Tasarım Atölyesi, Ebru Atölyesi, Kil ve Çamur Atölyesi gibi atölyelerde el becerilerini kullanırken hayal güçlerini serbest bırakırlar.

Düşünme Becerileri eğitimleriyle çocuklar, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirirler.

İnci Yıldız Düzce Montessori Anaokulu, çocuklara çok yönlü bir eğitim deneyimi sunarak onların gelişimini destekler.

İletişim Bilgileri

location

Şube Adresi:

Kültür Mahallesi, Çamlı Sokak. No:11, 81010 Merkez/Düzce