Son Gönderiler

Bolgenin En Iyi Anaokulu Cocuklarinizin Gelecegine Yatirim 1 90x80
Montessori Anaokullari Cocuk Merkezli Egitim Merkezi 90x80

Pendik Çamlık Anaokulu

  • Home
  • Pendik Çamlık Anaokulu
Pendik Çamlık Anaokulu
Çocukların Eğitimde Sonsuz Keşifleri

İnci Yıldız Montessori Pendik Çamlık Anaokulu

İnci Yıldız Montessori Pendik Çamlık Anaokulu, çocuklara geniş bir yelpazede eğitim fırsatları sunmaktadır. Mutfak Sanatları, Astronomi ve Uzay, ORFF Müzik ve Ritim, Yaratıcı Drama ve Tiyatro, Sanat ve Tasarım, Mental Aritmetik ile Matematik gibi atölyelerde çocuklar yaratıcılıklarını geliştirirken öğrenirler.

Jimnastik ve Hareket Eğitimi, Halk Oyunları, Modern Dans, Satranç gibi aktivitelerle çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunulur. Arkeoloji ve Zooloji Atölyeleri, Organik Tarım gibi etkinliklerle doğayı keşfederken çevre bilincini artırırlar.

Liderlik ve Hitabet Becerisi Eğitimi, Stretching Esneme gibi derslerde özgüvenlerini ve bedensel esnekliklerini geliştirirler. Eğlenceli Türkçe Dil Bilgisi, Kitap Çalışması, Zumba Kids gibi etkinliklerle dil becerileri ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanırlar.

Psikolog ile Sohbet Saati, STEAM, Seramik Boyama Atölyesi gibi çalışmalarla duygusal ve sosyal gelişimlerini desteklerken, Akıl Oyunları, Duyusal-Motor Etkinlikler, Robotik Kodlama gibi etkinliklerle zihinsel becerilerini güçlendirirler.

Okuma-Yazmaya Hazırlık, Yabancı Dil Eğitimi, Ahşap ve Tasarım Atölyesi, Ebru Atölyesi gibi derslerde dil ve el becerilerini geliştirirken, Kil ve Çamur Atölyesi, Düşünme Becerileri gibi atölyelerde yaratıcılıklarını ortaya çıkarırlar.

İnci Yıldız Montessori Pendik Çamlık Anaokulu, çocukların eğitimde sonsuz keşifler yapabileceği bir ortam sağlar.

İletişim Bilgileri

location

Şube Adresi:

Sülüntepe Mahallesi, Safa Caddesi. No:85 34912 Pendik/İstanbul (Özsa Pastanesi Yanı)